Påmeldte fartøy

Fartøyer som kommer

  • S/Y Wenche, Ternevig, Kristiansand
  • Hera, Revierhavnen Hovedøya, Oslo
  • Riskabuen, Rona, Kristiansand
  • RS2 Langesund, Langesundsfjorden Kystlag
  • Optimista, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • Martha, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • Junior, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • ,Øg, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • Othilie, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • Terje Vigen, Skjeviga, Grimstad, fra Kystlaget Vigen
  • Torungen RS63, Maritim båtforening, Oslo
  • M/Y Faun, Norheimsund, Bergen
  • M/K Kyllingen, Jeløy kystlag, Moss
  • Jan Bjørn, Alverstraumen kystlag, Alverstraum
  • Langø, Holmestrand
  • Bjørg, Lervik
  • Olga Elise, Nesøya, Asker
  • M/K Ruth, Sandefjord-Gokstad kystlag
  • Thori, Jeløy kystlag
  • Allegro, Gokstad kystlag, Sandefjord
  • Olina, Gokstad kystlag, Sandefjord
  • Båregutt, Boga småbåthavn
  • Hellefiskeren, Arendal
  • Willing Wilma, Hånesbukta, Kristiansand
  • Lyderholm, Tønsberg kystkultursenter/Loggen.
  • Solbris, Tønsberg
  • Oselver, Søgne
  • Ocean, Søgne
  • M/K Utvær, Tønsberg
  • Spleis, Gokstad kystlag, Sandefjord
  • Stormfugl V, Ternevig, Kristiansand
  • Bris, Drammen
  • Risholmen, Lonestrand, Lindesnes
  • Martha, Lonestrand, Lindesnes
  • Emily, Sandefjord
  • MS Søgne, Lyngør
  • RS 76 G. Unger Vetlesen, Lillesand
  • MK Havørn, Lillesand
  • MB Grønningen, Lillesand
  • Conkylien, Salthaug
  • M/S Nyborg, Dåfjord, Stord
  • Ravn, Lillesand
  • Ravnø, Lillesand
  • Hansen, Revierhavna, Oslo
  • Gurine, Rosendal
  • Losskøyta Songvaar, Søgne
  • Riskabuen, Hommersåk
  • Smeasund, Tønsberg
  • Sjøtun, Drammen
  • Gundvor, Oslo
  • Flipper, Son
  • Herøybuen, Søgne
  • M/Y Louise, Egersund
  • Sjødis, Nesvåg, Sokndal
  • Elsy, Nesvåg, Sokndal
  • MS Astor, Eikeskora, Vikavågen, Øygarden
  • RS 93 Aril, Lillesand
  • LK Stavern, Hvaler
  • MK Rystadbuen, Drammen
  • Ville Martha, Revierhavna, Oslo
  • Kamalie af Lister, Farsund
  • Sirius, Farsund
  • Talo, Musumshavna Nodeviga Kristiansand
  • Miramar, Bertes i Kristiansand
  • Birgit-Marie, Sandnes
  • Rubb, Spangereid i Lindesnes
  • Koggen, Auglandsbukta i Kristiansand
  • Lea, Nærsnes
  • Salacia, Sagvåg
  • ACM260, Båly, Spangereid
  • S/Y ViTo, Fjærholmen Færder Tønsberg
  • Elwara, Kirkehamn, Hidra
  • Brekneholmen, Ronna, Justøy, Lillesand
  • Wet dreams, Holmestrand
  • Ternen, Skudeneshavn
  • Brødrene af Sand, Sand
  • Malena, Klepp
  • Maaken, Skarpsno bøylehavn, Frognerkilen, Oslo
  • Ørnen, Kjerringvik, Larvik kommune
  • Embla, Ågerøya i Høvåg, Lillesand kommune
  • Frille 7, Grimstad
  • Kvernbit, Alver Meland

Listen vil bli jevnlig oppdatert fremover.

Vi mottar gjerne litt historie omkring de påmeldte båtene og så vil vi bruke dette frem mot stevnet som egne innslag på facebook.

Bilder av påmeldte fartøy

MK Rystadbuen, Drammen
Sjødis, Nesvåg, Sokndal
M/S Nyborg, Dåfjord, Stord
MS Søgne, Søgnes venner
Lyderholm, Tønsberg kystkultursenter
M/Y Faun, Norheimsund, Bergen
M/K Kyllingen, Jeløy kystlag, Moss
M/KR Båregutt, Boga Småbåthavn
Hera, Hovedøya, Oslo